Akbank Axess Kredi Kartı Özellikleri Nedir?

 Akbank Axess Kredi Kartı

Akbank’ın müşterilerine sunduğu kredi kartlarından birisi de Axess kredi kartıdır. Akbank Axess kredi kartı , Akbank müşterilerinin en fazla tercih ettiği kredi kartlarının arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Kredi kartının bu kadar tercih edilmesinin sebebi ise; farklı tiplerde birçok seçeneğinin olması ve çeşitli kampanyaları çok iyi bir şekilde sunmasıdır. Bu yüzden kartı kullanan kişilerin genellikle kullanımlarından memnun olduğunu ve bir sorun yaşamadıklarını görüyoruz.

 

Akbank Axess Kredi Kartı Özellikleri

Akbank Axess kredi kartı, kullanıcılarına birçok özellik sunmaktadır. Kart ile alışveriş yaptığınız süre boyunca chip para kazanabilirsiniz. Bankanın anlaşmalı olduğu işyerlerinden ise kazandığınız bu chip paraları rahatlıkla harcayabilirsiniz. Axess kredi kartında 1 birim chip para kazanmanız 1 TL’ye tekabül etmektedir. Kredi kartını kullanarak otomatik ödeme işlemi yapabilirsiniz. Bu şekilde ödemeniz gereken faturaları takip etmekten kurtulursunuz. Akbank Direkt uygulaması üzerinden ya da Akbank müşteri hizmetlerini arayarak otomatik ödeme talimatınızı oluşturabilirsiniz. Adana, İstanbul, Ankara ve İzmir’de çok uygun fiyatlarla havalimanı transfer hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bunun için yine müşteri hizmetlerini aramanız gerekiyor. Aynı zamanda sizlere sunulan çeşitli indirim ve taksit kampanyalarından da faydalanma imkanınız vardır.

 

Akbank Axess Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank Axess kredi kartı başvurusu yapmanız da çok basittir. Zorlanmadan internet üzerinden veya Akbank Direks uygulaması üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. İnternet üzerinden başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişiler bankanın resmi internet sitesine girmelidir. Orada kredi kartları bölümünde bulunan herhangi bir Axess kredi kartına başvurularını gerçekleştirebilirler. Axess’in çok farklı türleri vardır. Bu seçenekler için sizin adınıza en uygun olanını tercih etmeniz gerekmektedir. Başvuru işlemlerinizi bu seçeneklerin yanı sıra aynı zamanda bankanın direk şubesine giderek de yapabilirsiniz. Şubeye gittiğiniz zaman yanınızda kimliğinizin olması gerekmektedir.

BURAYI OKUDUNUZ MU?  İş Bankası Öğrencilere Kredi Kartı Başvurusu

 

Akbank Axess Kredi Kartı Şifresi Nasıl Oluşturulur?

Akbank Axess kredi kartı kullanmanız için kartın şifresini oluşturmanız gerekir. Kart şifresini oluşturmak için başvurunuzu yaptıktan sonra kartınızın size gelmesini beklemeniz gerekiyor. Kredi kartınız başvurunuz sırasında belirttiğiniz adrese gönderilir. Kredi kartınızı kullanmaya başlamak için şifre oluşturma işleminizi gerçekleştirmeniz gerekir. Bu işleminizi internet şubesi üzerinden veya SMS ile gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden şifre oluşturma işleminizi gerçekleştirmek istiyorsanız ilk olarak bankanın internet şubesine giriş yapmalısınız. Sonrasında kartınızın şifrenizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

 

Akbank Axess Kredi Kartımın Şifresini SMS İle Nasıl Oluşturabilirim?

Akbank Axess kredi kartı şifresi oluşturma evresine en fazla tercih edilen ve gerçekten en kolay yöntemler arasında SMS ile şifre oluşturma işlemi yer almaktadır. Akbank SMS servisi sizlere kredi kartı şifrenizi çok kolay bir şekilde oluşturma imkanını sunmaktadır. Axess kredi kartınızın şifresini SMS ile oluşturmak isteyen kişiler ilk olarak telefonlarının SMS bölümüne girmesi gerekiyor. Bu bölüme girdikten sonra KKSIFRE yazarak bir boşluk bırakmalısınız. Sonrasında Axess kredi kartınızın 16 haneli numarasının son 4 hanesini yazmalısınız. Bu SMS’i 4425’e gönderin. Bu şekilde SMS ile kredi kartınızın şifresini oluşturma işleminizi tamamlamış olursunuz.

 

Akbank Axess Kredi Kartı Türleri Nedir?

Akbank Axess kredi kartı adı altında kullanıcılarına çok fazla kredi kartı sunuyor. Bu kredi kartları arasından sizler için en uygununu seçerek rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sizlere sunulan kredi kartları şu şekildedir:

-Axess Gold

-Axess

-Axess Platinum

-Axess Business

-Carrefour Axess

-Axess Exi26

-Axess Temassız

Eğer bir firma sahibiyseniz bu kredi kartları arasından Business tam olarak size göredir. Hızlı alışveriş yapmayı sevenler ise Axess Temassız’ı tercih edebilirler. Alışverişlerinizi genellikle Carrefour’dan yapıyorsanız Carrefour Axess tam size göre olacaktır.

BURAYI OKUDUNUZ MU?  Kredi Kartım Kayboldu Ne Yapmalıyım?

Comments (No)

Leave a Reply