İnternetten Kredi Veren Bankalar 

İnternetten Kredi Veren Bankalar 

Toplu para gerektiren birçok işlemimizi artık kredi kullanarak gerçekleştiriyoruz. Fakat kredi kullanabilmek için işten çıkıp belki de saatlerce bankada bekliyor olabilirsiniz. Aslında gelişen teknolojiyle beraber artık bu tarz bir duruma gerek kalmadığını söyleyebiliriz. Kredi kullanmak isteyen kişiler internet üzerinden rahatlıkla kredi başvuruları gerçekleştirebiliyorlar. İnternetten kredi, günümüzde insanların bankada sıra beklememek için en fazla tercih ettiği yöntemlerin başında gelmektedir. İnternet üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra çok fazla süre geçmeden size SMS ile kredi sonucunuz iletilir.  

Yapı Kredi Anında Kredi Başvurusu 

İnternetten kredi teknolojisini en fazla kullanan bankaların arasında Yapı Kredi Bankası ilk sıralarda yer almaktadır. Anında Kredi olarak internet üzerinden kredi imkanı sunan Yapı Kredi bu imkanı sunarken müşterilerine eğer kredileri olumlu sonuçlanırsa ücreti hesaplarına direk yatırmaktadır. Yapı Kredi’nin bu kampanyasına başvurmak için bankada hesabınız olması gerekiyor. Hesabınıza mobil şubesi veya internet bankacılığı üzerinden giriş yaptıktan sonra Kredi Başvurusu bölümünden başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sadece birkaç dakika içerisinde başvurunuzun sonucu size SMS ile bildirilecektir. Olumlu sonuçlandığı takdirde kredi talebinde bulunduğunuz ücret hesabınız yansıtılır. Bu şekilde şubeye gitmeden rahatlıkla kredinizi kullanabilirsiniz.  

İş Bankası İnternetten Kredi Başvurusu 

İnternetten kredi başvurusu yaparak şubeye gitmeden kredi kullanabileceğiniz bankaların arasında İş Bankası’da yer almaktadır. İş Bankası’ndan kredi başvurusu yapacağınız sırada sizden bazı bilgiler istenmektedir. Bu bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra başvurunuzu onayladığınız takdirde kısa süre içerisinde sizlere başvurunuzun sonucu bildirilir. Başvurunuzun sonucuna göre eğer kredi kullanabiliyorsanız yine şubeye gitmenize gerek kalmadan kullanmak istediğiniz kredi hesabınıza yansıtılacaktır. İş Bankası kredi verdiği sırada kredi notunuza ayrıca önem göstermektedir. Bu yüzden kredi notu yüksek olan kişilerin daha rahat kredi kullanabileceğini söyleyebiliriz. 

Finansbank İnternetten Kredi Başvurusu 

İnternetten kredi kullanabileceğiniz bankalardan bir diğeri ise Finansbank’tır. Şubesiz bankacılık modeli ile ülkemizde bir ilke imza atan Finansbank, internet üzerinden de çok rahat bir şekilde kredi kullanabilme imkanı sunmaktadır. Finansbank’ın internet şubesine veya mobil şubesine giriş yaptığınız takdirde kredi başvurusu bölümü üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru yaptığınız zaman girdiğiniz bilgilerin doğru olduğuna dikkat etmelisiniz. Başvuru yaptıktan sonra ise sizlere başvuru sonucunuz ile ilgili bir onay mesajı gönderilecektir. Eğer başvurunuz onaylandıysa kredi talep ettiğiniz tutar hesabınıza yansıtılır. Başvurunuz onaylanmadıysa neden onaylanmadığına dair sizlere bilgi verilir. 

Denizbank İnternetten Kredi Başvurusu 

Denizbank internetten kredi başvurularını uzun süredir kabul eden bankaları arasında yer almaktadır. Bankada internet üzerinden kredi başvurunuzu yapmak için mutlaka müşterisi olmak zorunda değilseniz. Sitenin internet şubesine giriş yaptığınız takdirde yer alan kredi bölümünden başvurunuzu yapabilirsiniz. Bankanın müşterisi olmayan kişiler başvuruları olumlu sonuçlandığı takdirde işlemlerini gerçekleştirmek için şubeye gitmeleri gerekiyor. Müşterisi olan kişiler ise şubeye gitmeden onaylanan kredi miktarını rahatlıkla çekebilirler. Denizbank, en hızlı kredi onayı veren bankaların arasında yer almaktadır.  

Garanti Bankası İnternetten Kredi Başvurusu 

Ülkemizin en büyük bankalarından birisi olan Garanti Bankası da internetten kredi imkanı sunan bankaların arasında yer alıyor. Garanti Bankası’nın müşterileri bankaya gitmeden internet üzerinden rahatlıkla kredilerini kullanırken bir sorun yaşamamaktadır. Garanti Bankası’nda bulunan hesabınıza internetten veya mobil şube üzerinden giriş yaptıktan sonra kredi başvurularınız için sizden istenilen bilgileri doldurmalısınız. Bu bilgileri doldurduktan sonra ise başvurunuzu onaylamalı ve başvuru sonucunuz için beklemelisiniz. Bir süre sonra sizlere başvuru sonucunuza dair bir SMS gelecektir. Eğer çekmek istediğiniz kredi tutarı banka tarafından onaylandıysa hesabınıza yansıtılır.  

BURAYI OKUDUNUZ MU?  Ticari Kredi Kartı Veren Bankalar 

Comments (No)

Leave a Reply