Öğrenciye Kredi Veren Bankalar (Eğitim Kredisi)

Öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarını karşılamak için öğrenciye kredi veren bankaların kampanyalarını sizler için hazırladık. Kredi almak artık eskisi gibi zor değil isteyen herkese bankalar kredi veriyor, ihtiyaçlarınız veya eğitim ihtiyaçları için kredi çekebilirsiniz. Eğitim ihtiyaçlarınız için kredi çekmeyi düşünüyorsanız, kredinin tutarına göre bankaların bazıları velinizden onay istemektedir. Eğer daha önceden kredi kartı ya da kredi kullandıysanız kredi notunuzda yüksek ise velinizin onayına gerek kalmıyor, kredi notunuzun yüksek olmasından dolayı kefil olmadan kredi çekebilirsiniz.

Öğrenciye Kredi Veren Bankalar

Öğrencilere destek vermek amacıyla bankaların hazırlamış olduğu öğrenci kredisi kampanyalarından faydalanın. Öğrencilerin iş hayatına zorlamadan atılmaları için bankalar eğitim hayatı boyunca öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için onlara öğrenci kredileri ile destek vermektedir. Bütün bankaların öğrenciler ve eğitimleri için hazırlamış olduğu krediler mevcuttur fakat her bankanın faiz oranları değişmektedir. Sizler için bankaların öğrenci kredi faiz oranlarını vadelerini hazırladık.

Yapı Kredi Öğrenci Kredisi

Yapı kredi bankasının öğrencilerin ihtiyaçları ve eğitimleri için hazırlamış olduğu kredi, 50.000 TL’ ye kadar 48 ay vade taksitle Eğitim Kredisi imkanı sunuyor. Düşük faizli eğitim kredisinden yararlanmak için size en yakın Yapı Kredi şubelerine giderek ya da mobil internet şubesinden öğrenci kredisini kullanabilirsiniz. Eğer kredi başvurusunu şubeden yapacaksanız, banka kredi puanınıza göre kefil isteyebilir. Bankaya gitmeden önce yanınızda öğrenci kayıt belgesinin fotokopisi ve okuldan alacağınız eğitim ücretini gösteren bir proforma faturasıyla öğrenci kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yapı Kredi bankası Yurtiçi ve Yurtdışı eğitimleriniz içinde kredi imkanı sağlamaktadır. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Ziraat Bankası Öğrenci Kredisi

 Ziraat Bankasına özel öğrenciler için eğitim ihtiyaçlarınız, okul, kurs veya dershane masraflarınızın giderleri için öğrencilere hazırlamış olduğu krediden yararlanabilirsiniz. Ziraat Bankası krediyi ödeyebilmeniz için, 36 aya kadar vade imkanı da sunuyor. Ziraat Bankasının öğrenci kredisinden faydalanmak istiyorsanız, Ailenizden düzenli geliri olan ya da kredi puanı yüksek olan birisiyle Ziraat Bankası şubesine giderek öğrenci kredisine başvuruda bulunabilirsiniz. Öğrenci kredisinin içerisinde hayat sigortası da yapılmaktadır.

BURAYI OKUDUNUZ MU?  En Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

İş Bankası Eğitim Kredisi

İş Bankası ailelere özel çocuklarının eğitim giderlerini karşılamak için hazırlamış olduğu eğitim kredisiyle birlikte ailelerin yükünü hafifletmek istiyor. Eğitim masraflarını karşılamakta zorlanıyorsanız İş Bankasının öğrenciler için hazırlamış olduğu eğitim kredisine başvuruda bulunabilirsiniz. Eğitim kredisini kullanmak için öğrenci kayıt belgesi ya da okul ücretini gösteren bir belge ile İş Bankasına gidip kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurunuz olumlu sonuçlandığında ister okulunuzun hesabına isterseniz de fatura karşılığı kredi nakit olarak alabilirsiniz. Eğitim kredisi hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız. ​

Okul masraflarınızı düşünmeyin bankaların sizler için sunduğu kampanyalardan faydalanın, eğitim ihtiyaçlarınızı bankalar karşılasın. Bankaların Öğrenciler için hazırladığı kredileri 48 aya kadar taksitle ödeyebilirsiniz. Bankaların faiz oranları değişmektedir, güncel kampanyalardan yararlanarak daha düşük faizli eğitim kredisine sahip olabilirsiniz.

Eğitim Kredisi Başvurusunda Gerekli Evraklar 

  • Eğitim Kredisi Başvuru Formu
  • Nüfus Cüzdanı ya da Sürücü Belgenizin Fotokopisi
  • Gelir Belgeniz
  • Eğitim için Harcayacağınız Bedeli Gösteren Bir Belge Ya da Öğrenci Kayıt Belgesi veya Okul Ücretini Gösteren Bir Belge

Yorum yapılmamış, yorum yapmak ister misiniz?

Yorum yap