Ticari Kredi Kartı Veren Bankalar 

En Uygun Ticari Kredi Kartı Veren Bankalar 

Bankaların gözünde ticari kullanım ile bireysel kullanım birbirinden farklıdır. Bankalar genellikle müşterilerinin ticari hayatlarının gerekliliklerini de baz alarak onlara özel bit ticari kredi kartı tasarlıyor v bu kredi kartını müşterilerinin kullanımına sunuyor. Bu ticari kredi kartlarının küçük işletmelerden büyük işletmelere kadar bütün ticari kurumlarda gerekli olduğunu görüyoruz. Ticari kartların avantajlarına baktığımız zaman çeşitli kampanyalar düzenlenmesi, denetlenebilirliği, düşük faiz oranları ve acil krediler bakımından çeşitli imkanları olduğunu görüyoruz. Ticari kredi kartı veren bankalar ve verdikleri kredi kartları hakkında yazımızda sizlere bilgi vereceğiz.  

Axess Business Kredi Kartı 

Akbank’ın sunduğu ticari kredi Axess Business kredi kartı firmaların masraf ve giderleri için kullandıkları, çok büyük avantajları bünyesinde bulunduran bir kredi kartıdır. Ticari kredi kartı olarak kullanabileceğiniz kart giderlerin takip edilebilmesini sağlar. İşletmelerin bu kartı kullanarak ayrıcalıklarından faydalandığını söyleyebiliriz. 

Kartın genel özelliklerine baktığımız zaman türünün Axess olduğunu görüyoruz. Alışveriş faiz oranları ise %1.84, gecikme faiz oranları ise %2.34’tür. Karta ödeyeceğiniz yıllık kart ücreti ise 105 TL’dir. Nakit avans çekmek istediğiniz zaman ödeyeceğiniz faiz oranı %1.84’tür. 

TEB World Businesscard 

Ticari kredi kartı olarak tercih edebileceğiniz bir diğer kart ise; TEB World Businesscard’tır. TEB’in firmalar için oluşturduğu kredi kartı, havaalanı otoparklarında indirim sağlamaktadır. Araba kiralamak istediğiniz zaman indirim sağladığı gibi sizlere tercümanlık hizmeti de sağlıyor. Sizlere eğlence ve seyahat danışmanlığı da sunulmaktadır.  

Kart TEB Worldcard türünde olan bir kredi kartıdır. Yıllık kart ücreti 95 TL, alışveriş faiz oranı %1.84, gecikme faiz oranı ise %2.34’tür. 

Paraf Business 

Ticari kredi kartı olarak Halkbank’ın karşımıza çıkardığı Paraf Business sayesinde bir firma iş maksadıyla yaptığı alışverişlerini en ince ayrıntılarına kadar takip ediyorlar. Kart sizlere temassız ödeme kolaylığı da sunaktadır. Şirketler için en makul çözümler olduğunu söyleyebiliriz. Kartın genel özelliklerine baktığımız zaman 75 TL yıllık kart ücreti istediğini, gecikme faiz oranı ise %2.30, alışveriş faiz oranları ise %1.84 şeklindedir. Nakit avans çekeceğiniz zaman ödemeniz gereken faiz oranı ise %1.84’tür.  

Vadematik 

BURAYI OKUDUNUZ MU?  Akbank Axess Kredi Kartı Özellikleri Nedir?

İş Bankası’da sizlere ticari kredi kartı olarak kart sunmaktadır. Vadematik kredi kartı senet – çek gibi yüksek ücretlerin söz konusu olduğu finansal alışverişlerinizde bu ürünlerin yerine kullanabileceğiniz kredi kartıdır. 

Kartın özelliklerine baktığımız zaman alışveriş faiz oranı olarak %1.84, gecikme faiz oranı ise %2.34 şeklindedir. Yıllık ödeyeceğiniz kart ücreti ise 60 TL’dir. Nakit avans çekeceğiniz zaman faiz oranı olarak %1.84 alınmaktadır. Eğer kartınızın limiti 14 bin 999 TL’ye kadar ise %25, 15 binden 19 bin 999 TL’ye kadar ise %30, 20 bin TL ve üzerinde ise %40 asgari ödeme oranı vardır. Kartın ticari riskleri ortadan kaldırdığını söyleyebiliriz. 

Cardfinans Vadekart 

Finansbank’ta ticari kredi kartı ile ticari hayatınızın gerekliliklerini karşılamaktadır. Kartın işletmelere özel olarak geliştirildiği bir kredi kartı olduğunu söyleyebiliriz. CardFinan VadeKart, çek – senet gibi ticari işlemleriniz sırasında da kullanılabilmek için geliştirilmiştir. Kart sayesinde kartın sahibi olan kişiler ticari hayatın bütün risklerinden uzak kalacaktır. Aynı zamanda bir kredi kartının sahip olduğu bütün işlemlere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Kartın yıllık kart ücreti 89 TL’dir. Alışverişlerinizde uygulan faiz oranı %1.84, gecikme faiz oranları ise %2.34 şeklindedir. Kartınızdan nakit avans çekmek istediğiniz zaman ise %1.84 faiz oranına tabii tutulursunuz. Kartınızın limiti 14 bin 999 TL’ye kadar ise %25, 15 binden 19 bin 999 TL’ye kadar ise %30, 20 bin TL ve üzerinde ise %40 asgari ödeme oranı vardır. 

 

Comments (No)

Leave a Reply