Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri (444 00 00)

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

Bankacılık işlemleri için Ziraat Bankası’nı kullanan kişiler, Ziraat Bankası müşteri hizmetleri üzerinden bankacılık işlemlerinin büyük bir çoğunluğunu çok kolay bir şekilde gerçekleştiriyor. TC Ziraat Bankası ülkemizdeki en köklü bankaların içerisinde yer almaktadır. 1863 yılında kurulmuştur bir banka olması ona güven duyulmasını sağlarken daha profesyonel hizmet sunma imkanı da vermektedir. Ziraat Bankası’ndan yapmak istediğiniz işlemleri müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek kolay bir şekilde yapabilirsiniz. 0850 220 00 00 ve 444 00 00 numaraları üzerinden Ziraat Bankası’nın müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Ziraat Bankası müşterilerinin yaşadığı sorunlara anında cevap alabilmesi için bu numaralar üzerinden 7/24 destek vermektedir.

Ziraat Bankası Müşteri Numarası Öğrenme

Ziraat Bankası müşteri numarası öğrenme işlemini bankanın müşteri hizmetlerine bağlanarak kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası’ndan hesap açan herkesin mutlaka bir müşteri numarası da vardır. Ziraat Bankası da müşterilerinin müşteri numarasını her bankada olduğu gibi farklı bir algoritma üzerinden vermektedir. Müşteri numaranız hesap numaranız ile ilişkilidir. Yani Ziraat Bankası’nda yer alan kredi kartlarınız ve hesap kartlarınız müşteri numaranız ile sizlere sunulur. Ziraat Bankası’ndan aldığınız hesap kartlarınızın üzerinde hes. No. Olarak bulunan yazının yanında ortada ayrı bir şekilde yer alan bölümün ortasındaki 8 haneli rakamlar sizin hesap numaranızdır. Bazı kartların üzerinde kart numaranızın altında bulunurken bazı kartlarda ad ve soyadınızın altında yer almaktadır.

Ziraat Bankası Telefon Numarası Değiştirme

Ziraat Bankası’ndan yapacağınız işlemler sırasında güncel telefon numaranız üzerinden yapmanız gerekir. İnternetten alışveriş yaptığınız sırada alışverişinizin tamamlanması için gelecek olan kod telefon numaranıza gelir. Eğer numaranız güncel değilse işlemlerinizin büyük bir çoğunluğunu gerçekleştiremezsiniz. Ziraat Bankası telefon numarası değiştirme işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz için bankanın şubesine gitmeniz gerekmektedir. Telefon bankacılığı ve ATM’ler üzerinden hesabınız hakkında bazı güncellemeleri gerçekleştirebilirsiniz. Fakat iletişim tercihlerinizde yer alan telefon numaranızı değiştirmek veya güncellemek için mutlaka bankanın şubesine gitmeniz gerekmektedir. Bankanın şubesine gittiğiniz zaman müşteri temsilcisi ile görüşerek iletişim bilgilerinizin dediğiniz şekilde güncellenmesini belirtebilirsiniz.

Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama

Ziraat Bankası bakiye sorgulama işlemlerinde müşterilerine büyük bir kolaylık sunmaktadır. Bankanın müşterileri bakiyelerinde ne kadar kaldığını internet ve mobil şubelerinden öğreneceği gibi SMS bankacılığı üzerinden de öğrenebilirler. Ziraat Bankası hesabınızda bakiyenizin ne kadar olduğunu öğrenmek istiyorsanız BAKİYE yazarak 4747’ye göndermeniz yeterli olacaktır. Bu şekilde bakiyenizde ne kadar kaldığını size SMS yoluyla ulaştırılacaktır. ATM veya şubelerden bakiyenizde ne kadar kaldığını öğrenmek için uğraşmak istemiyorsanız kullanabileceğiniz bir diğer yöntem ise Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini aramak olmalıdır. Yazımızda sizlere belirttiğimiz müşteri hizmetleri numaralarından birisini arayarak bakiyenizin güncel durumunu öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda müşteri hizmetlerini arayarak hesap hareketleriniz hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Gördüğünüz gibi Ziraat Bankası’ndan bakiye bilgilerini öğrenmek son derece basittir.

Comments (No)

Leave a Reply